MLEKOMAT MILKMAT

AUTOMAT DO DYSTRYBUCJI ŚWIEŹEGO MLEKA, SOKOW OWOCOWYCH, WINA, WODY ZRODLANEJ

Serwis Blizsko i Wygodnie

MLEKOMAT czyli Automatyczny dystrybutor mleka pełnego (prosto od krowy) (ADMP) jest urządzeniem pozwalającym producentowi pomiąć pośredników w sprzedaży mleka, przy zachowaniu jego wysokiej jakości zgodną z nomami EU. Montaż i serwis naszych urządzeń oraz sprzedaż detaliczną naszych artykułów prowadzimy na terenie całej Polski.

 

 

 

MLEKOMAT - automat do dystrybucji swiźego mleka

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

do każdego zestawu otrzymasz 12 miesięczną gwarancję na części mechaniczne, wszelką pomoc marketingową oraz doradztwo handlowe i PR(współpracujemy z najlepszymi producentami butelek, agencjami reklamowymi, telewizją, radiem, prasą, funduszami leasingowymi, bankami, Ośrodkami Doradztwa Rolniczego, instytucjami zajmującymi się finansowaniem w ramach funduszy UE, Izbami oraz pozostałymi instytucjami, zatrudniamy szereg wykwalifikowanych specjalistów), projekt 2D domku oraz 3D domku na życzenie, serwis 24h oraz wszelką opiekę serwisanta(posiadamy części na miejscu, odpowiedni serwis z natychmiastową reakcją, zatrudniamy najbardziej wykwalifikowanych pracowników, których okresowo szkolimy), szkolenie dla rolnika(operatora automatu), instalację mlekomatu, opakowanie mlekomatu i butelkomatu podczas transportu, szybką realizację zamówienia oraz transport pod wskazane miejsce przez Klienta.

„... dla dobrych wzajemnych stosunków, stwarzamy Ty najlepsze warunki”

 

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY

  • Całkowicie zautomatyzowany proces dystrybucji mleka
  • Łatwa i szybka obsługa
  • Bezpieczny i higieniczny dla konsumenta
  • Mycie automatyczne
  • Spełnia wymagania sanitarne i regulacje prawne  państw Unii Europejskiej
  • Umożliwia dystrybucję mleka, jogurtu w różnych smakach
  • Zapewniamy indywidualny wystrój graficzny zgodny z wymaganiami klienta

 

WYSOKĄ JAKOŚĆ MLEKA GWARANTUJE DOBÓR MATERIAŁÓW ORAZ WŁAŚCIWA IZOLACJA ZBIORNIKÓW NA MLEKO

Firma Baueco wykonuje zbiorniki na mleko z podwójną izolacją termiczną z wysoko gatunkowej stali nierdzewnej  “aisi 250L”. Wewnętrzna i zewnętrzna powierzchnia jest perfekcyjnie wygładzona w procesie elektro polerowania w celu uzyskania optymalnej higieny przechowywania mleka. Każdy pojemnik jest wykonywany na terenie Unii Europejskiej!

WPROST DO KONSUMENTA

Nasz system dystrybucji mleka skraca jego drogę  od producenta do konsumenta. Dzięki czemu producent sprzedając szybciej uzyskuje większy zysk i jednocześnie oferując konsumentowi świeży produkt o naturalnym smaku. Oprócz mleka konsument może z automatycznych dystrybutorów nabyć inne produkty wiejskie (jajka, masło, sery ipd...)

HIGIENA I BEZPIECZEŃSTWO

Mlekomat jest wyposażony w różne systemy zabezpieczające interes sprzedawcy i konsumenta w oparciu o wymogi sanitarno-higieniczne zapewniające okresową dezynfekcję i automatyczne mycie dystrybutora.

FORMY PŁACENIA

Automat może akceptować różne formy płatnicze tj. monety, banknoty, karty kredytowe, płatnicze…

ZDALNE STEROWANIE

Urządzenie samoistnie powiadamia specjalnym sms-em o każdym nienormalnym zachowaniu się systemu (przesyłanym do centrali serwisowej lub bezpośrednio do właściciela). Może współpracować z kamerą umożliwiającą nagrywanie w czasie 24 h na dobę lub przekazywanie danych Internetem do centrali serwisowej. Automat może być połączony “on-line” w celu kontrolowania dobowego utargu z wyszczególnieniem płatności dokonanych gotówką lub różnego typu kartami płatniczymi.

SERWIS

Kontrolę i testy urządzeń można przeprowadzić poprzez telefon lub Internet. Wszystkie usterki mogą być rozpoznane i naprawione. Zapewniamy przeprowadzenie szkoleń w zakresie obsługi i napraw tych urządzeń. Każde z nich zaopatrzone jest w odpowiednią instrukcje i schemat elektryczny.

Okres gwarancji na wszystkie części urządzenia obejmuje 1 rok.


Zvětšit mapu